+48 222 572 711

artykuł sponsorowany

Nasza infolinia czynna od 8 do 21:

Centrum
ZDROWOTNE

Mogę w końcu to powiedzieć: 'przejrzałam' na oczy i znów cieszę się doskonałym wzrokiem!


Wreszcie widzę wyraźnie! To niesamowite, jaki świat jest piękny! Warto było spróbować.

"Od zawsze byłam raczej typem sowy niż skowronka. W czasach szkolnych najlepiej odrabiało mi się lekcje późno w nocy, kiedy wszyscy już spali. Na studiach odkryłam, że noc to mój żywioł. Zdrowie mi dopisywało. Choć straszono mnie utratą wzroku przez to, że wiecznie siedziałam przy nocnej lampce, nic takiego się nie stało. Do czasu…


Już gdy pracowałam jako nauczycielka języka polskiego, nocne przesiadywanie zaczęło dawać mi się we znaki. Jednak prawdziwym problemem okazały się migreny. Dawały mi w kość na tyle, że nie potrafiłam pracować przy sztucznym oświetleniu. Myślałam, że to minie, jednak objawy były coraz bardziej dokuczliwe... Kto ma nauczyciela w rodzinie ten wie, że nasza praca odbywa się bardzo często po nocach, kiedy sprawdzamy wypracowania, klasówki etc. Wizyta u okulisty niewiele zmieniła - nie znosiłam okularów, były ciężkie, niewygodne i czułam się w nich jak stara panna! Szkła kontaktowe nie wchodziły w grę, ponieważ nie było mnie na nie stać, a ich noszenie powodowało duży dyskomfort. Oczy piekły mnie od nich niemiłosiernie.

Okazało się jednak, że wzrok można naprawić… ćwiczeniami! Nie wierzyłam, dopóki moja koleżanka z pracy nie rozwiązała w ten sposób identycznego problemu. Opowiedziała mi, że zamówiła okulary korekcyjne FixOpti i jak zapewniała - „jej wzrok w końcu zaczął się poprawiać”. Zaciekawiona, po niedługim czasie sama stałam się posiadaczką okularów FixOpti. Po ich założeniu przeżyłam szok - wszystko co przez nie widziałam miało nasycone barwy, a kontury przedmiotów jeszcze nigdy nie były przeze mnie tak wyraźnie dostrzegane. Producent obiecywał, że wystarczy codziennie ćwiczyć oglądanie świata przez te okulary, aby wytrenować gałkę oczną i poprawić swój wzrok. To prawda! W końcu nie mam problemów ze swoim nocnym trybem życia, a pracuje mi się lepiej niż kiedykolwiek. Migreny spowodowane przesiadywaniem przy nocnej lampce to przeszłość!"

  • jesteś dalekowidzem lub krótkowidzem,
  • cierpisz na astygmatyzm,
  • nie chcesz nosić okularów lub szkieł do końca życia,
  • zależy Ci na naturalnej i trwałej poprawie wzroku…

wypróbuj okulary FixOpti i zapomnij o swojej wadzie wzroku!

Jeśli:

FixOpti to nazwa specjalnych okularów, które zwiększają komfort widzenia od razu po założeniu. Ich działanie opiera się na konsekwentnym ćwiczeniu gałki ocznej, która niczym ręka podnosząca ciężar, wyrabia mięśnie pozwalające „udźwignąć” ewentualne wady wzroku. Dlatego dzięki regularnemu noszeniu okularów FixOpti, Twój wzrok zostanie naprawiony bez konieczności noszenia na co dzień niewygodnych okularów korekcyjnych lub drogich szkieł kontaktowych.

Najważniejszą zaletą okularów FixOpti jest to, że ćwiczą oczy tak, by te nie stały się leniwe (jak w przypadku noszenia zwykłych oprawek ze szkłami), tylko pozwalały Ci na odzyskanie ostrości widzenia jak za dawnych czasów.

Nowoczesna formuła trwale polepszająca wzrok

Nieinwazyjna metoda poprawy wzroku FixOpti działa w zupełnie naturalny sposób. Gdy tylko założysz okulary, twoje mięśnie gałek ocznych zostaną pobudzone do pracy. Przy regularnym stosowaniu to, co widzisz na co dzień, przestanie być rozmazane lub niewyraźne. Takie ćwiczenie możesz wykonywać bez wychodzenia z domu, a jeśli będziesz robić je regularnie, efekty dostrzeżesz już po 21 dniach stosowania!

Jak działają okulary FixOpti?

Aby wykonać test, stań krok przed komputerem i zakryj jedno z oczu.

Naprawa wzroku następuje poprzez oglądania świata za pomocą specjalistycznych okularów korekcyjnych FixOpti. Wystarczy, że nałożysz je i spędzisz czas w zwykły sposób - czytając książkę, oglądając telewizję, czy gotując. Podczas noszenia okularów FixOpti, Twój wzrok ćwiczy się w lepszym odbieraniu świata zewnętrznego, a Ty zaczynasz widzieć lepiej i nie czujesz zmęczenia, bólu czy suchości oczu - dolegliwości typowych dla nieleczonych wad wzroku.


Jeśli chcesz znów cieszyć się dobrym wzrokiem, zamów specjalistyczne okulary korekcyjne FixOpti z 50% zniżką przysługującą 100 pierwszym zamówieniom. Produkt obowiązuje gwarancja satysfakcji, więc nic nie ryzykujesz.


Jeszcze się zastanawiasz? Nie zwlekaj, zamów FixOpti już dziś i ciesz się najlepszą jakością życia. Śpiesz się, ponieważ liczba okularów jest ograniczona.

Jak poprawić wzrok bez wychodzenia z domu?

Czy wiesz, że oczy dostarczają nam około 80% informacji o otaczającym świecie? Jednak za analizę odebranych przez oczy sygnałów odpowiadają komórki nerwowe w mózgu. Dzięki temu, każdy człowiek nie tylko patrzy, ale też rozumie co widzi. Dlatego też tak często osoby z wadą wzroku cierpią na migreny. Ich mózg musi podjąć większy wysiłek, by przeanalizować to, co widzi, a one męczą się znacznie bardziej przy zwykłych czynnościach, takich jak czytanie w sztucznym świetle.

Choć sformułowanie „ćwiczenie gałki ocznej” może brzmieć niepokojąco, bez obaw! Ćwiczenia są całkowicie bezbolesne i nie wymagają wiele wysiłku. Wystarczy, że codziennie będziesz nosić okulary FixOpti przez 2-3 godziny. Przez ten czas siatkówka oraz nerw wzrokowy będą trenowane w odbieraniu wyraźnych konturów oraz nasyconych kolorów oglądanych przedmiotów.

Oko na wagę złota

Komfort ćwiczeń bez wysiłku

Zamów FixOpti taniej z darmową dostawą:

Wypełnij poniższy formularz zamówienia i zdobądź okulary korekcyjne FixOpti w atrakcyjnej cenie - teraz jedynie 187 zł. Pospiesz się! Promocja obowiązuje tylko do 30.11.2019. Zobacz, jak ostry może stać się Twój wzrok!

Zdjęcie Urządzenia ConneAction - lepsza sieć

Jedyne 187 zł zamiast 583 zł