artykuł sponsorowany

Nasza infolinia czynna od 8 do 21:

+48 222 572 711

UWAGA: Żadne aparaty mu nie pomagały! Wreszcie trafił na porządny produkt i słyszy jak dawniej.


Odzyskaj sprawny słuch i zacznij znów swobodnie rozmawiać, słuchać radia i oglądać telewizję

Problemy ze słuchem dotykają aż 30% Polaków. Jednak tylko co piąty z nich korzysta z aparatu słuchowego słabej jakości lub niedziałającego poprawnie. Wielu rodakom przeszkadzają ich duże rozmiary oraz niepraktyczność. Dzięki badaniom naukowym wiemy, skąd biorą się kłopoty ze słuchem. Teraz zyskaliśmy też nowy sposób, który pozwala całkowicie wyeliminować problem niedosłuchu i złej jakości słyszenia.

Przyczyn niedosłuchu jest wiele, ale dwie najczęściej występujące to naturalny efekt starzenia się oraz narażenie na hałas. A ten ostatni towarzyszy nam wszystkim codziennie – w mniejszym lub większym stopniu. Dla przykładu ludzka mowa to natężenie dźwięku o poziomie 45 decybeli, pracujący odkurzacz to 70 decybeli, przejeżdżający pociąg 80 decybeli , a harmider na przystanku autobusowym może mieć poziom nawet 100 decybeli. Te liczby pokazują, że choć Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by poziom natężenia dźwięku w środowisku dziennym nie przekraczał 50 decybeli, to zalecenie jest właściwie niemożliwe do zrealizowania dla normalnej osoby, która pracuje lub opiekuje się domem.

Bernard Jankowski, ekspert ds. słuchu mówi: „Nie tylko pracownicy hal produkcyjnych, robotnicy budowlani, nauczyciele, czy inni pracujący w środowisku zanieczyszczonym hałasem są narażeni na przedwczesne uszkodzenia słuchu. Właściwie każdy z nas wystawia swoje uszy na niebezpieczeństwo, wychodząc na ulicę, idąc do przychodni, odwiedzając zatłoczone centrum handlowe. Hałas powoduje mikrouszkodzenia komórek rzęsatych (czyli komórek słuchowych), a te nie regenerują się ani łatwo, ani szybko. Szkody wyrządzone przez hałas mogą być nieodwracalne. Dlatego by je pokonać potrzeba czegoś silnego, prawdziwej broni na niedosłuch!”

Problemy ze słuchem grożą Ci na każdym kroku

Dlatego gdy tylko zauważysz, że głośność radia czy telewizji ustawiasz na wyższą niż kiedyś, nie ma czasu na zwłokę, trzeba działać natychmiast! Dzisiejsza technologia pozwala na przyniesienie poprawy słuchu szybko i bezinwazyjnie. Kiedyś można było tylko pomarzyć o tak nowoczesnych i skutecznych rozwiązaniach. Byliśmy zdani na nieporęczne tuby lub wrzeszczenie do ucha, które miały pewną skuteczność, ale były też niewygodne i niepraktyczne. A przede wszystkim - niedyskretne.

Co robić gdy wiesz, że słabo słyszysz?

Najnowsze odkrycia pozwoliły opracować projekt oparty na jednej z podstawowych sił natury – magnetyzmie. Okazało się, że możliwy jest wpływ na ustawienie rzęsek komórek słuchowych w ślimaku (części ucha wewnętrznego) poprzez odpowiednie działanie siłami biomagnetycznymi. Przełomem było również odkrycie wyraźnego wpływu metody na oddziaływanie nerwu statyczno-słuchowego. Właśnie te procesy zostały wykorzystane w rewolucyjnej metodzie walki z niedosłuchem - aparacie słuchowym EarMax.

Nowa, skuteczna i dyskretna metoda pomagania osobom z niedosłuchem

Bernard Jankowski zdradza: „Nowa metoda zastosowana przez producenta aparatu EarMax pozwala na poprawę struktury zdegenerowanych komórek rzęsatych, które dzięki temu odzyskują swoją pierwotną formę i efektywność. W efekcie poprawia się nasz słuch! Pole biomagnetyczne jest wytwarzane przez niewielką płytkę z generatorem fal zamieszczoną w aparacie, którą pacjent umieszcza w uchu. Fale elektromagnetyczne rozpoczynają proces intensywnej regeneracji kanału słuchowego działając stopniowo i bezinwazyjnie."

Warto też wspomnieć o działaniach towarzyszących opisanemu wyżej procesowi - nowa metoda poprawia dotlenienie ucha dzięki aktywizacji krążenia, a także tonizuje napięcie mięśniowe.

„Nic lepszego nie mogło przytrafić mi się w życiu

Cierpiałem bardzo z powodu mojego niedosłuchu. Dzieciaki nie chciały przyjeżdzać, bo po co mają siedzieć z głuchym dziadkiem. Wstydziły się ze mną rozmawiać w towarzystwie, bo zawsze trzeba było krzyczeć mi do ucha. Pewnego dnia kupiłem sobie Earmax, bo miałem już tego dosyć. Teraz wychodzę z dzieciakami gdzie chcę i nie czuje się więcej kaleką! Słuch się odbudował! TO DZIAŁA!

Wreszcie masz szanse na wygodne życie i spokojną starość

1. Ciągle prosisz bliskich, aby powtórzyli to, co mówili.

Czy nie denerwuje Cię to, że za każdym razem gdy chcesz pooglądać spokojnie telewizję, przychodzi ktoś i mówi żebyś ją trochę przyciszył, bo telewizor ryczy? Jest to właśnie spowodowane niedosłuchem, przez który musisz ustawiać telewizję głośniej. A uszy Twoich domowników na tym cierpią… Na szczęście jest proste rozwiązanie tego problemu!

2. Musisz ciągle podgłaśniać telewizor.

3. Nie rozumiesz nic, gdy mówi więcej niż jedna osoba.

Wyobraź sobie, że przebywasz w większej grupie osób. Zawsze gdy mówi na raz więcej niż jedna osoba, kompletnie nic nie rozumiesz. Wszystko zlewa się w całość i tworzy szum, który nie daje Ci szans na zrozumienie mówiących. Szkoda nerwów na takie sytuacje – po prostu zainwestuj w aparat EarMax, które poprawi twój słuch od razu!

Jesz rodzinny obiad, wszyscy siedzicie przy stole, a za plecami w telewizji leci film. Ktoś rozpoczyna rozmowę, a Ty nic nie rozumiesz, bo mówi za cicho. Ktoś inny zadaje Ci pytanie lub chce coś opowiedzieć, a ty jesteś zmuszony ciągle przerywać pytaniem: "Możesz powtórzyć?". Bywa i tak, że jest Ci na tyle głupio, że udajesz, że słyszysz, a to rodzi niezręczne i zawstydzające sytuacje.

Nieprzyjemne dźwięki, pojawiające się samoistnie, mogą doprowadzać do szału. Nie ma od nich odpoczynku, a każda noc to walka o sen. Nienaturalne szumy, piski i trzaski rozpraszają i przeszkadzają w codziennych zajęciach. Wystarczy jednak, że usuniesz źródło problemu i zregenerujesz słuch, a zapomnisz o bezsennych nocach i bólach głowy.

4. Dokuczają Ci szumy, piski i dudnienie w uszach.

Wymienne i elastyczne końcówki pozwalają wygodnie dopasować aparat do każdego ucha

„Lubię EarMax za jego dyskretność,

nikt nie widzi, że korzystam z Earmaxa, nikt więc nie zauważa, że mam problemy ze słuchem. Stary aparat próbowałem chować za włosami, ale i tak było go widać. Teraz mogę czuć się swobodnie! W mojej pracy wiele osób ma kłopoty ze słyszeniem. Zawsze polecam im EarMax."


„Namówiła mnie córka,

bo ja na początku nie dawałam wiary. W końcu uległam i nie żałuję. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak dużo traci nie słysząc wszystkiego dokoła. Dużo łatwiej rozmawia mi się teraz przez telefon i na żywo. Wcześniej takie rozmowy kosztowały mnie zbyt wiele nerwów. Ten szwedzki wynalazek jest nieduży, ale bardzo skuteczny!”

Formuła EarMax – wreszcie dostępna w Polsce

Nowy wynalazek jest już dostępny w polskiej dystrybucji, lecz tylko ograniczona liczba opakowań czeka na chętnych do testowania. Do sprzedaży trafiają jedynie nieduże partie produktu ze względu na wyśrubowany proces kontroli jakości i drobiazgowe badania testowe.

Warto zatem zadbać o zakup, by uniknąć czekania na dostarczenie nowych partii. Zestawy EarMax opatrzone są specjalną gwarancją producenta, dzięki której w wypadku niezadowolenia z produktu przysługuje Ci zwrot pieniędzy. Zachęcamy czytelników do wypróbowania tej innowacyjnej technologii!

Wygodne Etui do przechowywania Aparatu. Nigdy więcej nie zgubisz części ani samego urządzenia!

EarMax: magnetoterapia, która pomaga z niedosłuchem szybko i skutecznie

Wcześniej jedyną szansą osiągnięcia takich wyników były ryzykowna i droga operacja lub dziwne olejki powodujące uczulenie. Liczne komplikacje i problemy u pacjentów stosujących tę przestarzałą metodę skłoniły naukowców do wynalezienia nowego sposobu. Magnetoterapia jest bezpieczniejsza, skuteczniejsza i przede wszystkim tańsza. Jest dostępna dla każdego, a dofinansowania laboratoriów pozwalają znacznie obniżyć cenę. Dzięki temu aparat ze specjalistycznymi płytkami biomagnetycznymi EarMax możesz kupić już za jedyne 178 zamiast 439 zł.

Innowacyjny aparat, który w przeciwieństwie do konkurencyjnych sposobów nie powoduje poczucia dyskomfortu. Specjalny magnetyczny głośnik o sile ponad 1800 Gaussów idealnie pobudza dzwiękami kowadełko, błonę bębenkową i młoteczek, uspokajając ich ruchy i całkowicie eliminując problem z niedosłuchem.

Dodatkowo, obowiązująca tylko dziś specjalna oferta daje możliwość zakupienia EarMax z powiększoną wytrzymałością i siłą głosu – aż do 2800 gaussów. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie EarMax do końca dnia, odbierzesz swoją przesyłkę nawet jutro – i to z darmową dostawą!

Każdy kto ma problem ze słuchem przyzna mi rację - to uporczywe dudnienie towarzyszy Ci cały czas i nie możesz się od niego odciąć. Można oszaleć! Nawet czytanie książki, do którego nie potrzeba słuchu, jest utrudnione. Postanowiłam spróbować aparatu EarMax, bo szumy uszne doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Wybrałam ofertę z gwarancją skuteczności. DZIAŁA!!!!

Pozbyłam się problemów

Gwarancja skuteczności

EarMax to rewolucyjny produkt, a jego producent jest pewny skuteczności wyjątkowości aparatu. Dlatego:

Jeżeli nie będziesz w 100% zadowolony z produktu, możesz odesłać produkt na adres zwrotny, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nic prostszego, prawda?

Wypróbuj EarMax, a nigdy nie będziesz chciał go oddać. Zapasy są ograniczone, a specjalna oferta promocyjna mija już dzisiaj. W jej ramach powiększony zestaw EarMax, z wyjątkową antybakteryjną powłoką i siłą drgań podwyższoną do 2800 gaussów, otrzymuje podwójną gwarancję producenta!

Nasze produkty możesz kupić także bezpośrednio na

Plastry magnetyczne na słuch EarMax Magnetoterapia

173,

00 zł

SMART!

182,00 zł z dostawą
8 osób kupiło

Skuteczne plastry naprawiające słuch - Magnetoterapia

182,00 zł z dostawą
12 osób kupiło

SMART!

173,

00 zł

Jak zamówić aparat EarMax?

Wypełnij formularz, aby odebrać darmową wysyłkę i promocyjny egzemplarz aparatu EarMax. Skuteczność kuracji zauważysz już nawet pierwszego dnia po jego użyciu. Tylko teraz przysługuje Ci zniżka aż 70%! Płacisz mniej niż połowę!

Wybierając płatność online otrzymujesz -15% zniżki
na kolejne zamówienie i wysyłkę ekspresową GRATIS!

UWAGA: Bateria w zestawie